Green Seedless Grapes 2lbs Standard — 907.18474g

As of Sep 28, 2026, Green Seedless Grapes 2lbs Standard 907.18474g is cheapest at Target at $5.29 ($5.83/1kg) in United States.

Prices updated Sep 28, 2026

Lowest recorded price: $5.29 at Target (Sep 28); highest: $5.29 — currently $5.29 at Target. Tracked since Sep 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.29
Average
$5.29
Highest
$5.29
Lowest ever
$5.29 · Sep '26
Highest ever
$5.29 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1kg at each item's cheapest store

  1. 1Green Seedless Grapes 2lbs Standard

    Green Seedless Grapes 2lbs StandardCheapest

    907.18474g

    $5.83/1kg$5.29Target

Cheapest by product

Ranked per 1kg at each item's cheapest store

  1. 1Green Seedless Grapes 2lbs Standard

    Green Seedless Grapes 2lbs StandardCheapest

    907.18474g

    $5.83/1kg$5.29Target
1 brand available
Target
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Green Seedless Grapes 2lbs Standard 907.18474g cheapest?
Target has the lowest price at $5.29 ($5.83/1kg).
What is the unit price of Green Seedless Grapes 2lbs Standard 907.18474g?
Priced per 100g. Target offers the best value at $0.58/100g.
What is the lowest price ever for Green Seedless Grapes 2lbs Standard 907.18474g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Green Seedless Grapes 2lbs Standard 907.18474g is $5.29 at Target (Sep 28), since we began tracking in Sep 2026. The current cheapest price is $5.29 at Target.