Seedless Lemons, 1 lb Bag Standard — 453.59237g

As of Oct 1, 2026, Seedless Lemons, 1 lb Bag Standard 453.59237g is cheapest at Walmart at $2.98 ($6.57/1kg) in United States.

Prices updated Oct 1, 2026

Lowest recorded price: $2.98 at Walmart (Oct 1); highest: $2.98 — currently $2.98 at Walmart. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.98
Average
$2.98
Highest
$2.98
Lowest ever
$2.98 · Oct '26
Highest ever
$2.98 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1kg at each item's cheapest store

  1. 1Seedless Lemons, 1 lb Bag Standard

    Seedless Lemons, 1 lb Bag StandardCheapest

    453.59237g

    $6.57/1kg$2.98Walmart

Cheapest by product

Ranked per 1kg at each item's cheapest store

  1. 1Seedless Lemons, 1 lb Bag Standard

    Seedless Lemons, 1 lb Bag StandardCheapest

    453.59237g

    $6.57/1kg$2.98Walmart
1 brand available
Walmart
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Seedless Lemons, 1 lb Bag Standard 453.59237g cheapest?
Walmart has the lowest price at $2.98 ($6.57/1kg).
What is the unit price of Seedless Lemons, 1 lb Bag Standard 453.59237g?
Priced per 100g. Walmart offers the best value at $0.66/100g.
What is the lowest price ever for Seedless Lemons, 1 lb Bag Standard 453.59237g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Seedless Lemons, 1 lb Bag Standard 453.59237g is $2.98 at Walmart (Oct 1), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.98 at Walmart.