Lemons, 2 lb Bag Standard — 907.18474g

As of Oct 1, 2026, Lemons, 2 lb Bag Standard 907.18474g is cheapest at Walmart at $3.92 ($4.32/1kg) in United States.

Prices updated Oct 1, 2026

Lowest recorded price: $3.92 at Walmart (Oct 1); highest: $3.92 — currently $3.92 at Walmart. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.92
Average
$3.92
Highest
$3.92
Lowest ever
$3.92 · Oct '26
Highest ever
$3.92 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1kg at each item's cheapest store

  1. 1Lemons, 2 lb Bag Standard

    Lemons, 2 lb Bag StandardCheapest

    907.18474g

    $4.32/1kg$3.92Walmart

Cheapest by product

Ranked per 1kg at each item's cheapest store

  1. 1Lemons, 2 lb Bag Standard

    Lemons, 2 lb Bag StandardCheapest

    907.18474g

    $4.32/1kg$3.92Walmart
1 brand available
Walmart
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Lemons, 2 lb Bag Standard 907.18474g cheapest?
Walmart has the lowest price at $3.92 ($4.32/1kg).
What is the unit price of Lemons, 2 lb Bag Standard 907.18474g?
Priced per 100g. Walmart offers the best value at $0.43/100g.
What is the lowest price ever for Lemons, 2 lb Bag Standard 907.18474g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Lemons, 2 lb Bag Standard 907.18474g is $3.92 at Walmart (Oct 1), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.92 at Walmart.