Tyson Bone-In Chicken Thighs 2.32 2.69lbs price per lb Standard — 1220.1634753g
As of Sep 28, 2026, Tyson Bone-In Chicken Thighs 2.32 2.69lbs price per lb Standard 1220.1634753g is cheapest at Target at $2.69 ($2.20/1kg) in United States.
Prices updated Sep 28, 2026
Lowest recorded price: $2.69 at Target (Sep 28); highest: $2.69 — currently $2.69 at Target. Tracked since Sep 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $2.69
- Average
- $2.69
- Highest
- $2.69
At the average price
1 price recorded · 1 change shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tyson | 1220.1634753g | $2.69 | $0.22/100gBest | In stock | Sep 28 |
Cheapest by brand
Ranked per 1kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1kg at each item's cheapest store
1 brand available
TargetPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Tyson Bone-In Chicken Thighs 2.32 2.69lbs price per lb Standard 1220.1634753g cheapest?
- Target has the lowest price at $2.69 ($2.20/1kg).
- What is the unit price of Tyson Bone-In Chicken Thighs 2.32 2.69lbs price per lb Standard 1220.1634753g?
- Priced per 100g. Target offers the best value at $0.22/100g.
- What is the lowest price ever for Tyson Bone-In Chicken Thighs 2.32 2.69lbs price per lb Standard 1220.1634753g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Tyson Bone-In Chicken Thighs 2.32 2.69lbs price per lb Standard 1220.1634753g is $2.69 at Target (Sep 28), since we began tracking in Sep 2026. The current cheapest price is $2.69 at Target.