Maitake Products
As of Sep 28, 2026, 1 Maitake product tracked across 2 retailers in United States — the cheapest line is Mushrooms at $2.39 from Target.
Prices updated Sep 28, 2026
1 product · 35 variants
All Maitake Products
Mushrooms
Mushrooms
226.796185g
Fresh Baby Bella Mushrooms - 8oz - Good & Gather
$2.39
$10.54/1kg
226.796185g
Baby Bella
$2.89
$12.74/1kg
226.796185g
Fresh Baby Bella Mushrooms - 8oz - Good & Gather
$2.89
$12.74/1kg
99.22333093750001g
Maitake
$4.49
$45.25/1kg
99.22333093750001g
Lion's Mane
$4.49
$45.25/1kg
226.796185g
Portabella
$4.49
$19.80/1kg
113.3980925g
King Trumpet
$4.49
$39.60/1kg
453.59237g
Portabella
$6.00
$13.23/1kg
Best
Kroger
680.388555g
Baby Bella
$6.00
$8.82/1kg