Healthy Fresh Produce Products
As of Oct 3, 2026, 1 Healthy Fresh Produce product tracked across 3 retailers in United States — the cheapest line is Sweet Potato at $1.49 from Kroger.
Prices updated Oct 3, 2026
1 product · 28 variants
All Healthy Fresh Produce Products
453.59237g
Sweet Potato
$1.49
$3.28/1kg
198.44666187500002g
$1.67
$8.42/1kg
Standard
$1.79
Standard
$1.89
793.7866475000001g
Baker
$3.99
$5.03/1kg
Best
Kroger
1360.77711g
$3.99
$2.93/1kg
680.388555g
Petite Gourmet
$3.99
$5.86/1kg
1360.77711g
Fresh Sweet Potatoes - 3lb Bag - Good & Gather
$4.99
$3.67/1kg
1360.77711g

$5.03
$3.70/1kg
1360.77711g
Fresh Sweet Potatoes - 3lb Bag - Good & Gather
$5.59
$4.11/1kg