Fresh Tomatoes Products
As of Oct 3, 2026, 1 Fresh Tomatoes product tracked across 2 retailers in United States — the cheapest line is Tomatoes at $2.49 from Kroger.
Prices updated Oct 3, 2026
1 product · 140 variants
All Fresh Tomatoes Products
Tomatoes
Tomatoes
453.59237g
$1.29
$2.84/1kg
Best
Kroger
453.59237g
Red Tomato
$2.49
$5.49/1kg
Best
Kroger
453.59237g
Large Red Slicing Tomato
$2.49
$5.49/1kg
Best
Kroger
453.59237g
Large Hothouse Grown Premium Red Tomato
$2.49
$5.49/1kg
Best
Kroger
453.59237g
On the Vine Red Tomatoes by the Bunch (4-5 tomatoes per bunch)
$2.49
$5.49/1kg
453.59237g
Heirloom Tomato
$2.99
$6.59/1kg
283.49523125g
Grape
$2.99
$10.55/1kg
2 pack
$2.99
566.9904625g
$3.19
$5.63/1kg
453.59237g
Organic On the Vine Tomatoes (4-5 Tomatoes per Bunch)
$3.39
$7.47/1kg
453.59237g
$3.39
$7.47/1kg
453.59237g
Fresh Organic On-The-Vine Tomatoes - 1lb - Good & Gather
$3.69
$8.14/1kg
453.59237g
Fresh Organic On-The-Vine Tomatoes - 1lb - Good & Gather
$3.89
$8.58/1kg
453.59237g
Campari
$3.99
$8.80/1kg
453.59237g
Grape
$6.00
$13.23/1kg