Fresh Carrots Products
As of Oct 3, 2026, 1 Fresh Carrots product tracked across 3 retailers in United States — the cheapest line is Carrots at $1.29 from Kroger.
Prices updated Oct 3, 2026
1 product · 107 variants
All Fresh Carrots Products
453.59237g
$1.29
$2.84/1kg
453.59237g

$1.32
$2.91/1kg
453.59237g
Fresh Baby-Cut Carrots - 1lb - Good & Gather
$1.39
$3.06/1kg
453.59237g
Cut And Peeled
$1.39
$3.06/1kg
453.59237g
Fresh Baby-Cut Carrots - 1lb - Good & Gather
$1.59
$3.51/1kg
453.59237g
Fresh Organic Carrots - 1lb - Good & Gather
$1.69
$3.73/1kg
12 pack
Rainbow
$1.99
340.1942775g
Petite
$1.99
$5.85/1kg
907.18474g

$2.24
$2.47/1kg
907.18474g

$2.26
$2.49/1kg
907.18474g
Whole
$2.29
$2.52/1kg
4 pack
Petite
$2.29
1 pack
Organic
$2.49
907.18474g
Cut And Peeled
$2.49
$2.74/1kg
Standard
$2.50
1 pack
Rainbow
$2.99
907.18474g
Whole
$2.99
$3.30/1kg
Standard
$3.00
226.796185g
Hand Peeled Rainbow
$3.49
$15.39/1kg
226.796185g
Hand Peeled Baby
$3.49
$15.39/1kg
Best
Walmart
2267.96185g

$4.77
$2.10/1kg
2267.96185g
Whole
$4.99
$2.20/1kg
2267.96185g
Whole
$5.99
$2.64/1kg