Fresh Berries Products

As of Sep 28, 2026, 1 Fresh Berries product tracked across 3 retailers in United States — the cheapest line is Berries at $1.49 from ALDI.

Prices updated Sep 28, 2026

1 product · 164 variants

All Fresh Berries Products

Berries

Berries

ALDI
170.09713875g
 170.09713875g
$1.49
$8.76/1kg
ALDI
170.09713875g
 170.09713875g
$2.49
$14.64/1kg
Best
ALDI
453.59237g
 453.59237g
$2.79
$6.15/1kg
Target
453.59237g
 453.59237g
$2.99
$6.59/1kg
Target
170.09713875g
 170.09713875g
$2.99
$17.58/1kg
Target
170.09713875g
 170.09713875g
$2.99
$17.58/1kg
Target
453.59237g
 453.59237g
$3.19
$7.03/1kg
ALDI
170.09713875g
 170.09713875g
$3.19
$18.75/1kg
Target
170.09713875g
 170.09713875g
$3.19
$18.75/1kg
Target
170.09713875g
 170.09713875g
$3.29
$19.34/1kg
Kroger
170.09713875g
Fresh Berries 170.09713875g
$3.39
$19.93/1kg
ALDI
170.09713875g
Organic
 170.09713875g
$3.39
$19.93/1kg
Kroger
170.09713875g
 170.09713875g
$3.49
$20.52/1kg
Kroger
453.59237g
Fresh Berries 453.59237g
$3.99
$8.80/1kg
Kroger
499.79264960624994ml
Strawberry
Pedialyte 499.79264960624994ml
$3.99
$7.98/1L
Target
170.09713875g
 170.09713875g
$3.99
$23.46/1kg
Target
170.09713875g
Organic
 170.09713875g
$4.19
$24.63/1kg
ALDI
453.59237g
 453.59237g
$4.19
$9.24/1kg
Kroger
170.09713875g
Organic Blackberries
Fresh Berries 170.09713875g
$4.39
$25.81/1kg
Target
170.09713875g
 170.09713875g
$4.39
$25.81/1kg
Kroger
170.09713875g
Organic Red Raspberries - 6 OZ Clamshell
Fresh Berries 170.09713875g
$4.49
$26.40/1kg
Target
473.176473ml
 473.176473ml
$4.89
$10.33/1L
Kroger
453.59237g
Organic Strawberries - 1 LB clamshell
Fresh Berries 453.59237g
$4.99
$11.00/1kg
Target
170.09713875g
Organic
 170.09713875g
$4.99
$29.34/1kg
Kroger
170.09713875g
Sweetest Batch Premium
Driscoll's 170.09713875g
$4.99
$29.34/1kg
Target
453.59237g
 453.59237g
$4.99
$11.00/1kg
Target
473.176473ml
 473.176473ml
$5.19
$10.97/1L
Target
453.59237g
 453.59237g
$5.29
$11.66/1kg
Kroger
473.176473ml
Fresh Berries 473.176473ml
$5.49
$11.60/1L
Target
907.18474g
 907.18474g
$5.69
$6.27/1kg
Kroger
340.1942775g
Blackberries - 12 OZ Clamshell
Fresh Berries 340.1942775g
$5.89
$17.31/1kg
Kroger
198.44666187500002g
Fresh Berries 198.44666187500002g
$5.99
$30.18/1kg
Target
907.18474g
 907.18474g
$5.99
$6.60/1kg
Kroger
277.825326625g
Private Selection 277.825326625g
$5.99
$21.56/1kg
Target
277.825326625g
Good & Gather 277.825326625g
$5.99
$21.56/1kg
Kroger
99.22333093750001g
Sour Blue Raspberry
Joyride 99.22333093750001g
$5.99
$60.37/1kg
Kroger
340.1942775g
Fresh Berries 340.1942775g
$6.89
$20.25/1kg
Kroger
396.89332375000004g
Sweetest Batch Premium
Driscoll's 396.89332375000004g
$6.99
$17.61/1kg
Target
277.825326625g
Good & Gather 277.825326625g
$6.99
$25.16/1kg
Kroger
907.18474g
Fresh Berries 907.18474g
$7.49
$8.26/1kg
Kroger
510.29141625g
Fresh Berries 510.29141625g
$7.99
$15.66/1kg
Kroger
907.18474g
Organic Strawberries - 2 LB Clamshell
Fresh Berries 907.18474g
$7.99
$8.81/1kg
Kroger
510.29141625g
 510.29141625g
$7.99
$15.66/1kg
Target
Standard
Electrolytes No Sugar Added Strawberry Pineapple Orange Variety Pack - 3.9oz/10ct
GoGo SqueeZ Standard
$13.29
Target
Standard
Electrolytes No Sugar Added Blueberry Strawberry Lemon Variety Pack - 3.9oz/10ct
GoGo SqueeZ Standard
$13.29
Kroger
499.79264960624994ml
Electrolyte Solution, Strawberry, 6 bottles, half liter each
Pedialyte 499.79264960624994ml
$19.99
$40.00/1L